اقامت تحصیلی در کشور زیبای ترکیه

اقامت تحصیلی در کشور زیبای ترکیه انتخاب رشته در دانشگاه های ترکیه همانند دانشگاه های ایران و پس از قبولی در آزمون های ورودی صورت می گیرد و سیستم آموزشی دانشگاه های ترکیه مطابق با استاندارد آموزشی آمریکا و بر اساس آموزش ترمی-واحدی خواهد بود.

تقویم دانشگاهی ترکیه تقریبا با تقویم دانشگاهی ایران همخوانی دارد و مدارک صادره از دانشگاه های ترکیه دارای ارزشیابی بین المللی هستند.

هزینه تحصیل در رشته های مختلف در ترکیه متفاوت و بر اساس رشته تحصیلی و دانشگاه محل تحصیل متفاوت می باشد اما بصورت کلی می توان اینگونه بیان نمود که هزینه تحصیلات در ترکیه از ایران ارزانتر است و البته غالب دانشگاه های ترکیه امکانات خوابگاهی خوبی در اختیار دانشجویان قرار می دهند.

برای ثبت نام در دانشگاه های ترکیه و آزمون های ورودی آن PanahTravel مفتخر خواهد بود با همکاری با فارغ التحصیلان دانشگاه های ترکیه و مسئولین اداری دانشگاه های ترکیه خدمات مشاوره ایی، حقوقی و اجرایی تخصصی را در اختیار شما دانشجویان گرامی قرار دهد.

خبر خوب برای دانش آموزان و دانشجویانی که مایل هستند در مدارس یا دانشگاه های ترکیه به ادامه تحصیل بپردازند و از این طریق اقامت کشور ترکیه را اخذ نمایند این است که کشور ترکیه دارای دانشگاه های معتبری است که برخی از آنها در رنکینک صد دانشگاه برتر جهان قرار دارند.

دانشجویان و دانش آموزانی که در ترکیه به ادامه تحصیل بپردازند می توانند پس از اتمام مدت تحصیل خود در ترکیه درخواست اقامت دائم ترکیه را به دولت این کشور ارائه نمایند.

برای ادامه تحصیل در ترکیه لازم است تا متقاضی پیش نیازهایی را دارا باشد.

یکی از این پیش نیازها نتیجه قبولی آزمون تومر (TÖMER) که ابزاری برای سنجش سطح زبان ترکی استانبولی به شمار می آید می باشد.

پذیرش در دانشگاه های ترکیه از طریق قبولی در آزمونی همانند کنکور سراسری در ایران است.

این آزمون برای مقاطع تحصیلی زیر دکتری آزمون یاس (YÖS) می باشد که به دو زبان ترکی و انگلیسی برگزار می گردد و پس از آن دانشجو می باید در آزمون تعیین سطح عملی نیز سطح بندی شود که موجب خواهد شد تا حیطه دانشگاه هایی که دانشجو می تواند از آنها پذیرش بگیرد مشخص گردد.

گروه پناه تراول در تمامی زمینه های مهاجرتی میتواند در کنار شما و با شما رویایتان را به حقیقت پیوند زند جهت تماس با ما اینجا کلیک نمایید.

اقامت تحصیلی

www.panahtravel.com

www.panahtravel.com

  • info@panahtravel.com

  •  No 901/9 – World Trade Center – Tehran Street – ANKARA – TURKEY

  •  www.panahtravel.com

PANAH TRAVEL

تمامی حقوق مطالب نزد گروه پناه تراول محفوظ میباشد.

 توسط تیم طراحی webitfix