درباره ما

گروه پناه تراول در سال 1395 با هدف پرنمودن خلاء بین مجراهای قانونی مهاجرتی موجود در کشورهای مهاجرپذیر و هموطنان پارسی زبانمان ایجاد شد.

این خلاء که تا پیش از این در ایران تنها با شایعات و شنیده های غیر معتبر پر می شد، دلیل این بود که بسیاری از هموطنان ما حتی از دانستن اینکه راه های گوناگونی برای مهاجرت به دیگر کشورها وجود دارد محروم باشند.

در سال 1395 با چنین رویکردی شروع به اطلاع رسانی و آگاهی سازی در بین هموطنان نمودیم که عمده فعالیت ما در این زمینه در آن هنگام صرفا اطلاع رسانی از مسیرهای گوناگون در شبکه های اجتماعی بود که با عدم آگاهی کامل دوستان و هموطنان همواره بر این می شدیم تا امور مهاجرتی هموطنان را نیز بصورت گام به گام پیاده سازی نماییم.

وابسته به تقاضای هموطنان گرامی و نیاز به ارائه جلسات مشاوره و اطلاع رسانی عمومی و فردی گوناگونی که در زمینه های مختلف برای هموطنان بوجود می آمد و نیاز به اجرای پروژه های مهاجرتی برای هموطنان گرامی ، بر آن شدیم تا با ورود به سال 1396 خدمات گروه مان را به ارائه امور مهاجرتی به کشور ترکیه و دیگر کشورهای جهان و اطلاع رسانی سالم و سودمند بصورت سیستماتیک جایدهی نماییم.

اگر شما نیز می توانید در زمینه اطلاع رسانی سالم به هموطنان و یا انجام خدمات مهاجرتی چه در ایران و چه در خارج از ایران خدمات تخصصی ارائه نمایید، گروه ما همواره خرسند و خوشنود خواهد بود که از شما دعوت به همکاری به عمل آورد. برای همکاری ما خواهشمندیم از مسیرهای ارتباطی ما با ما تماس بگیرید.

32

تعداد پرسنل فعال

24/7

پشتیبان شما در طول قرارداد

723

پروژه مهاجرتی انجام شده

مهاجرت حق مسلم شماست

تخصص ما …

بر خود می بالیم که تمام سعی و تلاشمان را هر روز و هر شب بکار می بریم تا بتوانیم راه حل هایی عملی و قابل دستیابی برای مشکلات مهاجرتی هموطنان خود داشته باشیم و هموطنان پرعزت و گرامی ما بتوانند به اطلاعات قابل تکیه و کاربردی در زمینه مهاجرت از طریق ما دسترسی داشته باشند.

آشنا به قوانین بین المللی
0%
آشنا به قوانین حقوقی
0%
روابط بین الملل
0%
کیس های موفق
0%

نظرات مشتریان ما…

خیلی خوشحالم که با شرکت شما آشنا شدم واقعا فکر نمیکردم در مدت زمان 2 ماه بتونم اقامت ترکیه را با کمترین هزینه دریافت کنم.

سرکار خانم مهتاباقامت یک ساله ترکیهپناه تراول

مدتها در فکر راه اندازی یک کسب و کار در خارج از ایران بودم ولی نمیدانستم از کجا باید شروع کنم و چقدر باید در این مورد سرمایه داشته باشم تا اینکه با پناه تراول آشنا شدم و الان احساس موفقیت میکنم بابت این حس خوب از شما سپاسگزارم.

جناب آقای ستاراقامت از طریق سرمایه گذاریپناه تراول

نمیدونم با چه زبانی از شما تشکر کنم بعد از رد شدن در مصاحبه اول سازمان ملل احساس میکردم دیگه نمیتونم به زندگی ادامه بدم چون اصلا از مسایل قانونی این کار اطلاعی نداشتم خوشحالم که تونستم در پناه شما دوباره در مصاحبه شرکت کنم و قبول بشم یک دنیا تشکر.

سرکار خانم ستارهموفقیت در مصاحبه سازمان مللپناه تراول

سیستم تحصیلی ترکیه اصلا قابل قیاس با ایران نیست اگر میخواستم در ایران ادامه تحصیل بدم با اون همه شرایط سخت و هزینه های سرسام آور باید میرفتم بانک میزدم شوخی کردم آخه خیلی خوشحالم باور کنید بار بزرگی را از روی دوشم برداشتید خیلی خیلی ممنونم.

جناب آقای سعیداقامت تحصیلی در ترکیهپناه تراول

www.panahtravel.com

www.panahtravel.com

  • info@panahtravel.com

  •  No 901/9 – World Trade Center – Tehran Street – ANKARA – TURKEY

  •  www.panahtravel.com

PANAH TRAVEL

تمامی حقوق مطالب نزد گروه پناه تراول محفوظ میباشد.

 توسط تیم طراحی webitfix