اقامت سرمایه گذاری ترکیه از طریق خرید ملک امکان پذیر میباشد

اقامت سرمایه گذاری ترکیه از طریق خرید ملک امکان پذیر میباشد اقامت از طریق خرید ملک در ترکیه یکی از راه هایی است که مهاجران بوسیله آن می توانند پاسپورت ترکیه را بدست آورند.

یکی از شاخصه های سیاست های دولت ترکیه برای گسترش صنعت توریسم در این کشور تشویق بازدیدکنندگان به سرمایه گذاری در این کشور است و مهمترین بخش این سیاست ترغیب شهروندان دیگر کشورها در خرید ملک در ترکیه است که با توجه به آب و هوای مدیترانه ایی و مناظر بسیار زیبای این کشور تبدیل به یکی از جاذبه های گردشگری و مهاجرتی ترکیه شده است.

شما در ترکیه می توانید با هر هزینه صاحب منزل مسکونی دوست داشتنی بشوید.

در این راه دولت ترکیه ساز و کاری را نیز برای کمک به مهاجران و سرمایه گذاران اتخاذ نموده که به کمک آنها می توانید از وام های دولتی نیز برای خرید ملک و املاک بهره مند شوید.

این وام ها می توانند بعضا تا سه برابر سرمایه آورده شما باشند.

رنج قیمتی که در ترکیه می توانید با آن به خرید ملک بپردازید در کمترین قیمت ها در نقاط ارزان قیمت می تواند از 80000 لیر ترکیه باشد. البته این رقم کمترین در رنج قیمت ها است و طبیعتا هرچه فضا و امکانات یک خانه بیشتر و با کیفیت تر باشد می توانید انتظار قیمت بالاتری را از آن داشته باشید.

در ترکیه قانون 12 درصد بطور جدی پیگیری می شود.

قانون 12 درصد بیان می دارد که مهاجران تنها در صورتی از خرید ملک در ترکیه می توانند به دریافت شهروندی برسند که ملک آنها تنها در مناطقی باشد که جمعیت اتباع بیگانه ایی که در آن مناطق ملک خریداری کرده اند کمتر از 12 درصد جمعیت آن مناطق باشد.

بنابر این برای مثال شما نمی توانید در بسیاری از مناطق شهر استانبول با خرید ملک به اقامت دائم ترکیه دست پیدا کنید.

شهروندان دیگر کشورها تحت شرایط خاصی با خرید ملک در ترکیه می توانند شهروندی این کشور را اخذ نمایند.

البته با سرمایه گذاری در خرید املاک در ترکیه و تا مادامی که این سرمایه گذاری در ترکیه باقی بماند، دولت ترکیه به سادگی مجوز اقامت یک ساله این کشور را به سرمایه گذار و خانواده وی اعطا می نماید.

روند دریافت این اقامت یک ساله بسیار ساده و تنها با مراجعه به چند اداره دولتی انجام می شود که با توجه به خواست ملت ترکیه برای پیشرفت بوراکراسی چندانی در آن جریان ندارد.

گروه پناه تراول در تمامی زمینه های مهاجرتی میتواند در کنار شما و با شما رویایتان را به حقیقت پیوند زند جهت تماس با ما اینجا کلیک نمایید.

اقامت سرمایه گذاری

www.panahtravel.com

www.panahtravel.com

  • info@panahtravel.com

  •  No 901/9 – World Trade Center – Tehran Street – ANKARA – TURKEY

  •  www.panahtravel.com

PANAH TRAVEL

تمامی حقوق مطالب نزد گروه پناه تراول محفوظ میباشد.

 توسط تیم طراحی webitfix