وکیل پناهندگی چه مواردی را مورد بررسی قرار میدهد

وکیل پناهندگی چه مواردی را مورد بررسی قرار میدهد؟اصولا وکیل پناهندگی به چه کسی اطلاق میشود؟ وکیل پناهندگی ایرانی یا ترک کدامیک بهتر است؟

پناهندگی سیاسی:

 افرادی که دارای افکار سیاسی خاصی هستند  و در این زمینه علیه دولت متبوع خود فعالیت  می کنند و بیم جان خود را داشته باشند به کشورهای دیگر درخواست پناهندگی می دهند.

پناهندگی مذهبی: 

افراد با اعتقادات خاص مذهبی که مورد قبول دولت ( غیر قانونی ) عرف جامعه و مردم نباشد می تواند به کشورهای دیگر پناهنده شود. بهاییان کشورمان از جمله افرادی هستند که به کشورهای آسیایی، اروپایی و آمریکایی شمالی پناهنده می شوند.

پناهندگی  اجتماعی:

در این نوع پناهندگی افراد باید اثبات کنند برای داشتن شغل و زندگی بهتر به کشور فعلی پناهنده شده اند همچنین در این مورد فرد باید دلایل محکمی ارائه نماید که با مشقت بسیاری درکشور خود زندگی می کرده اند.

پناهندگی بر اساس نژاد: 

افرادی که در یک کشور به خاطر  نژاد و شکل  ظاهری مورد اذیت و آزار و تبعیض نژادی قرار می گیرند به کشورهای دیگر می توانند مهاجرت کنند. مانند نظام آپارتاید که در آفریفای جنوبی حاکم بود و باعث فرار مردم آفریقای جنوبی به کشورهای دیگر شد.

پناهندگی به دلیل جنگ: 

افرادی که کشور آن در گیر جنگ های خارجی هستند می توانند به کشورهای دیگر پناهده شوند. در جنگ های اخیر سوریه، شهروندان این کشور اجازه ورود به به کشورهای اروپایی داده می شد.

پناهندگی بر اساس مسائل جنسی: 

در این نوع پناهندگی افراد در یک گروه خاص غیر قانونی عضو شده اند و فعالیت های علنی می کنند مانند همجنس گراها و دگر باشان جنسی که به خاطر ترس از دست دادن جان و محکومیت کیفری با ارائه مدارک بسیار محکم مبنی بر آزار و اذیت آن ها در کشور مبدا می توانند از کشورهایی که این امر آزاد و قانونی است درخواست پناهندگی کنند.

گروه پناه تراول در تمامی زمینه های مهاجرتی میتواند در کنار شما و با شما رویایتان را به حقیقت پیوند زند با ما در تماس باشید.

www.panahtravel.com

www.panahtravel.com

  • info@panahtravel.com

  •  No 901/9 – World Trade Center – Tehran Street – ANKARA – TURKEY

  •  www.panahtravel.com

PANAH TRAVEL

تمامی حقوق مطالب نزد گروه پناه تراول محفوظ میباشد.

 توسط تیم طراحی webitfix